Akce Žernovník Únor - Březen

16.02.2012 20:18

 

POZVÁNKA NA AKCE ÚNOR – BŘEZEN 2012

V sobotu 18. února 2012 se v obci Žernovník uskuteční Masopustní průvod. Zveme Vás k aktivní účasti, sraz všech masek bude ve 13 hodin před obecním úřadem. Děkujeme za Váš pěkný přístup při navazování na tradiční lidový zvyk.

 

 

Žernovské maminky ve spolupráci s Obcí Žernovník si Vás dovolují pozvat na dětský karneval, který se koná v sobotu 25. února 2012 od 15 hodin v sále obecního úřadu. Občerstvení zajištěno.

 

Obec Žernovník spolu s SDH Žernovník organizuje plavecké odpoledne pro všechny občany obce Žernovník a všechny členy SDH Žernovník v sobotu 10. března 2012 v době od 13 do 15 hodin v Městských lázních Boskovice. Pro účastníky bude zdarma přístupný plavecký bazén, rekreační bazén a relaxační centrum, vítány jsou všechny věkové kategorie. DOPRAVA VLASTNÍ.

 

Informace Obecního úřadu: občanům, kteří chtějí být informováni o obsahu hlášení místního rozhlasu formou e-mailových zpráv, nabízíme registraci na adrese info@zernovnik.cz Registraci provedete zasláním zprávy ve formátu „jméno, registrace místní rozhlas“ z Vaší e-mailové adresy na uvedenou adresu obce. Těšíme se na spolupráci.