Info - tréninky

Přes zimní období se tréninky konají každé úterý v 17:00 v tělocvičně v Černé Hoře. Účast je dobrovolná a odvoz zajištěn (v 16:45 odjezd od hasičky). Od dubna začnou tréniky pravidelně každé podnělí a středu v 18.00 na hasičské dráze.

Info - souteže

Aktualizovala jsem Kalendář akcí pro rok 2024. Data akcí s otazníkem co nejdříve doplním. Všech soutěží, co se nachází v kalendáři, se asi nezúčastníme, ale přesto prosím o blokaci termínů hlavně v květnu, speciálně na hru PLAMEN. Jedná se o vrchol sezóny a účast je povinná. Termíny soutěží prosím kontrolujte pravidelně, je pravděpodobné, že některé soutěže ještě přibydou.

24.2. Požární ochrana očima dětí

Jedná se o postupovou uměleckou soutěž s tématikou požární ochrany či složek IZS. Soutěž má výtvarnou, literární a digitálně-technologickou část. Letos se jedná o jubilejní 50. roční tak se nenechme zahanbit. Pro zájemce více informací na Organizační zabezpečení 50. ROČNÍKU soutěže POODM pro rok 2024 (dh.cz)

Jako každý rok se sejdeme v hasičce a spolu vytvoříme výtvarná díla, která pošleme dále do okresního kola. Výtvarné potřeby jsou k dispozici, kdo by si chtěl vzít vlastní, tak ať neváhá. Kdo by se chtěl zúčastnit, ale nemá čas, tak mi svá umělecká díla spolu s tabulkou (viz odkaz) může odevzdat samostatně.

Sraz v hasičce v 10:00, s sebou dobrou náladu a kreativní mysl :)

foto z minulých ročníků:

Info - tréninky

Podzimní tréninky začnou 30.8.2023. Tréninky budou každé pondělí a středu od 18:00 na hasičském hřišti. Tréninky na 60m překážek dle domluvy.

Info - tréninky

Tréninky budou každé pondělí a středu od 18:00 na hasičském hřišti. Začínáme 5.9.2022 .

Prosba - obrazové materiály

Prosím rodiče a příznivce MH, kteří mají nějaké foto a video z akcí mladých hasičů od roku 2018 (soutěže, tréninky, výlety a.t.d), aby mně je poskytli buď na usb-flashce (vrátím) nebo pomocí nějaké sdílené služby (google fotky, úschovna.cz). Nebo dali vědět a zařídili bychom to jinak.

Na facebooku byla zřízena skupina pro rodiče a členy MH. Prosím přidejte se zde: https://www.facebook.com/groups/388205938409730/?ref=bookmarks

Patrik Filka

Druhý vícemistr ČR v požárním sportu 2021 v kategorii mladší dorost.

2018

_________________________________________________________________________________________

Eva Kašparcová

Vícemistrině ČR v požárním sportu 2018 v kategorii starší dorost.

Štěpán Kašparec

Vícemistr ČR v požárním sportu 2017 v kategorii střední dorost.

klikni pro podrobnosti

Gratulujeme a děkujeme podruhé !!!

Štěpán Kašparec

se díky svým výkonům  probojoval do

REPREZENTACE  České Republiky v požárním sportu pro rok 2017

v kategorii střední dorost

Přejeme mnoho dalších úspěchů a ať mu repre vydrží co nejdéle !!!

Gratulujeme a děkujeme

na Mistrovství České republiky - dorostu v požárním sportu

MČR dorostu SH ČMS v PS - České Budějovice 2016

se stal Vícemistrem ČR

v kategorii mladší dorost

klikni pro podrobné výsledky

Gratulujeme a děkujeme

Dan Matuška

se na Mistrovství České republiky - dorostu v požárním sportu

MČR dorostu SH ČMS v PS - Brno 2014

v kategorii střední dorost

umístil po vyrovnaném výkonu na celkovém 6.místě

klikni pro podrobné výsledky

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítejte na stránkách kolektivu mladých hasičů Žernovník.